Český svaz plaveckých sportů

Plavání

Vážení sportovní přátelé, po dvou letech se opět můžeme těšit na boje našich nejmladších reprezentantů na Evropském olympijském festivalu, který se letos koná v gruzinském Tbilisi.

25. 7. 2015 v 11.30 hodin odletí olympijská výprava včetně 8 plavců a 2 trenérů ze starého ruzyňského letiště do dějiště EYOF.
Plavecké soutěže se odehrají ve dnech 27. - 31. 7.
Naši plavci v akci:
pondělí:    Jakub Karl (200VZ, 100M); Tomáš Ludvík (100Z); Kateřina Matošková (100Z),
 Filip Chrápavý (100P); Tereza Polcarová (400PZ); David Noll (100M)
 štafeta chlapců (4 x 100VZ)
úterý:       Jakub Karl (400VZ); Tomáš Ludvík (400VZ), Kateřina Matošková (100VZ);
 David Noll (50VZ); Tereza Polcarová (800VZ)
 smíšená štafeta (4 x 100PZ)
středa:     Michaela Gogelová (100P); Marika Hudcová (100P, 200PZ), Kateřina Matošková (200Z);
 Filip Chrápavý (200PZ); Tomáš Ludvík (200PZ); Tereza Polcarová (400VZ),
čtvrtek:     David Noll (100VZ); Tereza Polcarová (100M); Filip Chrápavý (400PZ);
 Tomáš Ludvík (400PZ); Kateřina Matošková (50VZ)
                 smíšená štafeta (4 x 100VZ)
pátek:       Tomáš Ludvík (200Z); Michaela Gogelová (200P); Marika Hudcová (200P),   
                 Jakub Karl (200M)
 štafeta chlapců (4 x 100PZ), štafeta děvčat (4x100PZ)
rozplavby vždy od 9.30                                semifinále a finále od 17.00
veškeré zpravodajství z EYOF 2015 můžete sledovat na stránkách http://tbilisi.olympic.cz/
Czech English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

IS CSPS
   Vysledky

ARENA 2016
FINA
len logo
CUS logo
logo COV 100
doping
 
MyrthaPools maly
  
Coach cervena maly
 

 
MS2020 Budapest
 
OH2020 Tokyo

           

Copyright ČSPS © 2018 All Rights Reserved. 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk