ODM2024 banner 2

Na mistrovství světa v krátkém bazénu v Melbourne si český tým připsal první finálové umístění. Čtveřice Simona Kubová, Kristýna Horská, Barbora Seemanová a Barbora Janíčková obsadila ve finále štafetového závodu na 4x50 metrů 8. příčku časem 1:46.40. Níže najdete ohlasy všech čtyř členek štafety.

Simona Kubová (znak)

Pro nás byl obrovský úspěch se dostat do finále. Myslím, že jsme si tím splnily cíl, který jsme si vytyčily. Mně se ráno plavalo o chlup líp, ten čas je trochu pomalejší, ale už se cítím trochu unavená.

Kristýna Horská (prsa)

Jsem šťastná, že jsme se dostaly do finále, protože mi to zvedlo náladu poté, co jsem tady předvedla. Padesátky moc neplavu, moc jsem si to užila, bylo to hezké zpestření a jsem spokojená.

Barbora Seemanová (motýlek)

Bylo to docela dobré, mě ty motýlky baví. Byl to sprint a je vidět, že tam mám mezi holkami rezervu. Ale baví mě to a jsem hrozně ráda, že jsme se dostali do finále, že jsme to mohli zažít a užít si to.

Barbora Janíčková (kraul)

Jestli má Bára nějaké rezervy, tak já mám ve finiši na kraulu velké rezervy. Zbytek světa je asi tak o vteřinu někde jinde než já. Jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí této štafety, Dostat se do finále a být na mistrovství světa osmý je super.