Český svaz plaveckých sportů

plavani      dalkove plavani       zimni plavani       masters       skoky do vody       synchro
LMCR 2019 CB
AXIS CUP 2019
Výcvikové tábory 1/2019
SCM 1  3.-9.2.2019 Pardubice
SCM 2 Jižní Morava 24.2.-2.3.2019 Nymburk
SCM 2 Západní Čechy 17.-23.3.2019 Nymburk
SCM 2 Praha 9.-14.3.2019 Nymburk
SCM 2 Východní Čechy 7.-13.4.2019  Trutnov
SCM 2 Severní Morava 18.-24.3.2019 Plzeň
SCM 2 Střední Morava 6.-13.4.2019 Olomouc
SCM 2 Severní Čechy 28.4.-4.5.2019 Plzeň
SCM 2 Praha 5.-10.5.2019 Plzeň
SCM 2 Jižní Morava  8.-11.5.2019  Olomouc 
SCM 2 Střední Čechy 4.-12.5.2019 Špindlerův Mlýn
Výcvikové tábory 2/2019
SCM 2 Západní Čechy 21.-25.8.2019 Nymburk
SCM 2 Severní Čechy 25.-30.8.2019 Nymburk
SCM 2 Severní Morava 6.-15.9.2019 Liptovská Osada
SCM 2 Východní Čechy - 1.skupina 8.-14.9.2019 Trutnov
SCM 2 Východní Čechy - 2.skupina 15.-21.9.2019 Trutnov
SCM 1 14.-22.9.2019 Srní
SCM 2 Střední Morava 28.9.-4.10.2019 Trutnov
SCM 2 Jižní Čechy 13.-20.10.2019 Nymburk
SCM 2 Severní Čechy 26.10.-2.11.2019  Nymburk
SCM 2 Západní Čechy  3.-9.11.2019  Nymburk 
Výcvikové tábory 1/2018
SCM 2 Jižní Čechy 4.-11.2.2018 Nymburk
SCM 1  4.-10.2.2018  Pardubice
SCM 2 Střední Morava 10.-17.2.2018 Olomouc
SCM 2 Jižní Morava 25.2.-3.3.2018 Nymburk
SCM 2 Východní Čechy 2.-8.4.2018 Trutnov
SCM 2 Západní Čechy 2.-8.4.2018 Nymburk
SCM 2 Severní Čechy (1.skupina) 22.-28.4.2018 Nymburk
SCM 2 Praha 15.-20.4.2018 Plzeň
SCM 2 Severní Čechy (2.skupina) 22.-28.4.2018 Plzeň
SCM 2 Střední Čechy 28.4.-6.5.2018 Špindlerův Mlýn
SCM 1  5.-12.5.2018  Šamorín 
SCM 2 Severní Moarava 28.5.-5.6.2018 Štúrovo
SCM 2 Východní Čechy 2.-6.7.2018 Pardubice
     
Výcvikové tábory 2/2018
SCM 2 Západní Čechy 25.-29.8.2018 Nymburk
SCM 2 Severní Čechy  27.-31.8.2018  Děčín 
SCM 1 8.-16.9.2018  
SCM 2 Východní Čechy 9.-15.9.2018 Trutnov
SCM 2 Praha 22.-27.9.2018 Srní
SMC 2 Střední Morava 6.-12.10.2018 Olomouc
SCM 2 Jižní Čechy 13.-20.10.2018 Nymburk
SCM 2 Jižní Morava 21.-27.10.2018 Trutnov
SCM 2 Severní Čechy  21.-27.10.2018  Nymburk 
SCM 2 Západní Čechy 27.10.- 2.11.2018 Nymburk
SCM 2 Střední Čechy 27.10.- 4.11.2018 Špindlerův Mlýn
Výcvikové tábory 1/2017
SCM 2 Střední Morava 26.2.-4.3.2017  Trutnov
SCM 2 Jižní Čechy 23.-29.4.2017  Plzeň
SCM 2 Západní Čechy 1.-7.5.2017  Nymburk
SCM 2 Východní Čechy 14.-18.5.2017  Pardubice
     
Výcvikové tábory 2/2017
SCM 2 Západní Čechy (1) 27.-31.8.2017 Nymburk
SCM 2 Východní Čechy 10.-16.9.2017 Trutnov
SCM 2 Praha 17.-22.9.2017 Nymburk
SCM 2 Střední Morava 7.-13.10.2017 Olomouc
SCM 2 Jižní Čechy 8.-13.10.2017 Srní
SCM 2 Západní Čechy (2) 23.-29.10.2017  Nymburk
SCM 2 Vysočina 22.-28.10.2017 Srní
Czech English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish

IS CSPS
   Vysledky

ARENA 2016
FINA
len logo
CUS logo
logo COV 100
doping
 
MyrthaPools maly
  
Coach cervena maly
 

 
MS2020 Budapest
 
OH2020 Tokyo

           

Copyright ČSPS © 2019 All Rights Reserved. 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Souhlasím s cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk