Český svaz plaveckých sportů

plavani      dalkove plavani       zimni plavani       masters       skoky do vody       synchro
banner leto 2019
LMCR 2019 CB
SCM 2. stupně pro sezónu 2020-2021 -  Jižní Čechy
Muži Ženy
MATOUŠEK  Marek 03 PLČB KINTEROVÁ Terezie 04 PKJH
ZÁSTAVA Jan 03 PKPí ŠVANDOVÁ Johana 04 PKPí
VÁCLAVÍK Jiří 04 FEZKO MAREŠOVÁ Simona 05 TJTá
CAPL Kryštof 05 PLČB NEZVALOVÁ Sofie 05 PLČB
MICHÁLEK Šimon 05 PKJH VOKATÁ Eliška 06 FEZKO
BRŮNA Jan 06 PlČB BABOUČKOVÁ Barbora 06 PKJH
        KAKOSOVÁ Aneta 06 TJTá
PODRUHOVÁ Hedvika 06 PLČB
ČEŇKOVÁ Linda 06 TJTá
KŮRKOVÁ Karolína 07 KIN
TUČKOVÁ Tereza 07 PlČB
SCM 2. stupně pro sezónu 2020-2021 -  Praha
 
Muži Ženy
HRDLIČKA              Matěj           04 MoP ŠTĚPÁNKOVÁ Marie 04 Olymp
ŠPAŇÁR Ondřej 04 MoP BARTOŠOVÁ Denisa 05 SKS
JUDICKIJ Michal 04 Boh SEIDLOVÁ Veronika 05 Boh
PALIWAL Adam 05 ELT FERUSOVÁ Alexandra 06 MoP
BITTNER Jiří 05 MoP ZÁVADOVÁ Petra 06 MoP
RYBA Ondřej 05 MoP BOUZKOVÁ Vanesa 06 USK
ZVOLSKÝ Vojtěch 05 MoP SÝKOROVÁ Tereza Anna 06 Boh
LAHODA David 05 Boh VRÁBLÍKOVÁ Veronika 06 SKS
CARDA Jan 05 Boh ČERMÁKOVÁ Tereza 07 Olymp
TIKOVSKÝ Denis 05 Boh KRATOCHVÍLOVÁ Monika 07 SkASC
BOUZEK Pavel 06 USK MORÁVKOVÁ Viky 07 USK
NĚMEC Daniel 06 USK ŠVÁROVÁ Nela 07 USK
KADLED Šimon 06 SkASC
RYASHKO Štěpán 06 SkASC
SCM 2. stupně pro sezónu 2020-2021 -  Střední Čechy
Muži Ženy
HÁJEK  Michal 03 LoNy MOSTKOVÁ Viktorie 04 POKr
HUMLÍČEK Jakub 03 SOPKo JÍLKOVÁ Pavla 05 KSPKl
KUČERA Filip 03 KSPKl OLIVOVÁ Viktorie 05 SOPKo
MÍKA Tomáš 03 LoBe MŇUKOVÁ Kristýna 05 NePK
UXA Lukáš 03 LoBe TUŽILOVÁ Natálie 05 AŠMB
SUK Daniel 04 SOPKo PUMANNOVÁ Anna 05 NePK
ZELENKA Vincent 04 POKr KOHOUTOVÁ Zdeňka 06 KSPKl
KAMEŠ Kristián 05 KSPKl ŠINDLEROVÁ Simona 06 AŠMB
KVAČEK Tomáš 05 SOPKo BÖHMOVÁ Tereza 06 PLAF
PALATA Štěpán 05 LoBe TOMKOVÁ Kateřina 07 PLAF
REISSMÜLLER Tomáš 05 PKPří KŘÍŽOVÁ Zuzana 07 LoBe
PEKAŘ David 05 AŠMB HLOUŠKOVÁ Edita 07 KSPKl
VALEČKA  Jan 05 LoBe ALEŠOVÁ Anna 07 KSPKl
BOROVKA Denis 05 SABR
TUREK Jakub 06 AŠMB
MITTNER Jakub 06 AŠMB
SCM 2. stupně pro sezónu 2020-2021 -  Západní Čechy
Muži Ženy
SUDA Václav 03 SlPl ŠÍMOVÁ Markéta 04 SlPl
CHOCHOLATÝ Tomáš 04 SlPl HARMAŠOVÁ Nicole 04 SlPl
HLAVÁČ Jan 04 SlPl LELKOVÁ Blanka 04 SlPl
RŮŽIČKA Martin 04 SlPl NOVOSÁDOVÁ Julie 04 TJKt
FAIT Martin 05 JiDo SEDLÁČKOVÁ Veronika 05 SlPl
SLADKÝ Matěj 05 SlPl CHOCHOLATÁ Kateřina 05 SlPl
HOLUB Vít 05 BaSo VACKOVÁ Natálie 05 SlPl
FILIP Tomáš 05 SlPl NUSHARTOVÁ Andrea 06 RejDo
HONOMICHL Jan 06 SlPl JAHNOVÁ Lucie 06 RejDo
KORČÁK Šimon 06 SlPl ŠRAILOVÁ Anna 06 SlPl
TAUCHMAN Lukáíš 05 PLČB  ZARADIČ Ellen 07 SlPl
ŠIMSOVÁ Johanka 07 SlPl
ODEHNALOVÁ Helena 07 SlPl
BASLEROVÁ Barbora 07 SnKV
          ČERVENKOVÁ Denisa 04 SlPl
          ČERVENKOVÁ Kateřina 04 SlPl
SCM 2. stupně pro sezónu 2020-2021 -  Severní Čechy
 
Muži Ženy
MARÁŠEK      Kryštof     03 PKMo DOUBRAVSKÁ Simona 04 PKLit
PRŮDEK Jan 03 PKMo KUTZLEROVÁ Aneta 04 PKLit
BURSA Jakub 03 SlLi BEŠÍKOVÁ Lenka 04 SlCho
BALON  Kristian 03 SKŽat JAVORKOVÁ Kamila 04 PKLtv
MOC Albert 04 NisLi HAVÍŘOVÁ Hana 04 SPKLi
BECA Jakub 04 ÚAPS VAN WASEN Nadia 05 PKČL
FIŠER Václav 04 ÚAPS FIŠEROVÁ Markéta 05 ÚAPS
ČIHULA Samuel 05 NisLi CHALUPOVÁ Adéla 06 PKLit
MUSIL Filip 05 PKLit KOŘÁNOVÁ Štěpánka 06 ÚAPS
ŠEVČÍK Denis 05 PKLit SOUČKOVÁ Anežka 06 PKLit
MORAVEC Tomáš 05 SlCho STUDENTOVÁ Valentýna 06 PKMo
VALENTA Jan 05 SlCho DOKSANSKÁ Anežka 07 SlCho
GRUS Ondřej 06 BiJa FRICKLETON A. Eilidh 07 ÚAPS
HOLKA Matěj 06 ÚAPS
SCM 2. stupně pro sezónu 2020-2021 -  Východní Čechy
 
Muži Ženy
TEPLÝ Jan 03 SCPAP HŮLKOVÁ Veronika 04 LoTr
JERMAN Michal 04 LoTr KOCHWASSEROVÁ Hana 04 PKPar
GRACÍK Daniel 04 SCPAP BLAHOVÁ Helena 04 SCPAP
HAVLENA Maxim 04 SCPAP TEPLÁ Karolína 04  SCPAP
CHALUPNÍK Jiří 04 SCPAP VOBORNÍKOVÁ Kristýna 04 LoTr
DRAHORÁD Pavel 04 PKPar JANDÍKOVÁ Natálie 05 STLtm
RYZNER Miroslav 04 PKPar KOPÁČOVÁ Marie 05 PKPar
NEUMANN David 04 PKPar DÍTĚTOVÁ Markéta 05 DeNá
HURYCH Jan 04 LoČT BISCHOFOVÁ Terezie 06 LoTr
HAVELKA Tomáš 04 LoTr KIRSCHOVÁ Nicol 06 LoTr
COGAN Mikuláš Rudolf 05 DeJič DRÁPALOVÁ Vendula 06 PKPar
MIKULA Vilém 06 SCPAP ZIMOVÁ Sabina 06 ZéHK
ZEMÁNEK Jakub 06 STRnK JÄGEROVÁ Sofie 07 ZéHK
BRANDÝSKÁ Aneta 07 SCPAP
ŠINDELÁŘOVÁ Amalie 07 STRnK
ŠVECOVÁ Veronika 07 DeNá
MORÁVKOVÁ Michaela 07 DeNá
SCM 2. stupně pro sezónu 2020-2021 - Vysočina
 
Muži Ženy
MATULA Vojtěch 03 JPK MATULOVÁ Aneta 05 JPK
SLAVÍK  Ondřej 06 JPK JIRKOVÁ Eliška 05 JPK
ŠTORKOVÁ Nikol 05 JPK
KOHOUTOVÁ Natálie 06 JPK
HORÁKOVÁ Sabina 07 JPK
SCM 2. stupně pro sezónu 2020-2021 - Jižní Morava
 
Muži Ženy
KUČERA            Milan            03 ASKBl FRAŇKOVÁ Clementina 05 SkpKB
HÁNA Karel 03 KomBr DRŽMÍŠKOVÁ Adéla 05 PKZn
KLOK Markijan 03 KomBr ČERNÁ Viktorie 06 OSPHo
PERINGER Marek 03 KomBr PŘICHYSTALOVÁ Vanda 06 PKKu
PROKEŠ Adam 03 PKKBr ŠŤÁVOVÁ Anna 07 ASKBl
MÁŠA Matěj 04 KomBr MÜLLEROVÁ Anděla 07 SVČBo
ČAJKA Filip 04 TJZn SVOBODOVÁ Lucie 07 FaBr
UGHLÍK Michal 04 KomBr SOCHOROVÁ Lucie 07 PKBr
KOPÁČEK Martin 04 KomBr OBERMANNOVÁ Julie 04 PŠRBr
BUČEK Ondřej 05 PŠRBr SVOBODOVÁ Klára 06 PKKBr
VESELÝ Lukáš 05 PKZn ŠVEHLOVÁ Anna 06 PKKu
NAVRKAL Antonín 05 PKZn MAŠKOVÁ Radka 06 PKKu
ČÍHAL Vojtěch 05 PKZn  FOJTÍKOVÁ Nikola 05  KomBr 
CHLEBEČEK David 05 PKKBr
MOLIŠ Martin 06 SkpKB
VÍTEK Jakub 06 PKKBr
ŠMEHLÍK Kryštof 06 PKKBr
GRMELA Roman 06 SpkKB
PĚRŠALA Rudolf 05 PKKBr          
csenfrdeelhuitplrues

IS CSPS
   Vysledky

ARENA 2016
 
FINA logo
 
len logo
CUS logo
logo COV 100
doping
Victoria 
Olymp
 
MyrthaPools maly
  
Coach cervena maly
 
 logo projekt antidoping

 ME2020logo
 
OH2020 Tokyo

2021 MS Fukuoka

 

           

Copyright ČSPS © 2020 All Rights Reserved. 

Abychom vám zajistili lepší uživatelské prostředí, používá tento web pouze nezbytně nutné soubory cookie. Chcete-li se dozvědět více o použitých souborech cookie a jak je smazat, podívejte se na naše privacy policy.

  Beru na vědomí cookies z tohoto webu.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk